www.fotoyenileme.com
FOTOĞRAF TARAMA 

canlı destek

                                 Bu sitedeki resimler Ressam Mahmut Kardaş tarafından yapılmaktadır..

anasayfa    
 
                             HATIRALARINIZA KIYMAYIN!..
                             SEVGİNİZİ,SEVDİKLERİNİZİ DOĞRU ANIMSAYIN..
                             ONLARA BAŞKALARININ RESMİNE BAKAR GİBİ BAKMAYIN!...
 kimim
hesap no
iletişim
KÜÇÜK İŞLEMLER :40 TLGenel olarak fazla işçilik istemeyen.az miktarda kırık ve çatlağın olduğu resimler için uyguladığım fiyattır.Fotoğrafın kontrastlığının,parlaklığının ve renklerinin düzeltilmesi de bu işlemlerle birlikte yapılır..
ORTA İŞLEMLER :80 TL Daha zor ve zaman alıcı orijinal fotoğrafların işlenmesi bu fiyat kapsamındadır.Daha geniş alanda kırık,çizik,çatlak,leke olan fotoğraflardır,ancak bunlar kişinin genel görünüşünü yok edecek bölgelerde (örn. göz) değildir..
ZOR İŞLEMLER
:120 TL ve üstü
. Çok daha geniş alanda kırık,çatlak,leke vb. problemlerin giderilmesini içerir.Fotoğrafı nerdeyse yeniden yaratmak gerekir.Kırık,çatlak gibi problemler hem daha yaygın hem de daha kritik bölgelerdedir..
İMKANSIZ İŞLEMLER:300 YTL ve üstü. O kadar zor ve zaman alıcıdır ki,bu yüzden ben bu işlemlere imkansız terimini kullanmaktayım..
RENKLENDİRME :40 YTL Yukarıdaki klasifikasyona ek olarak resmin renklendirilmesi gerekiyorsa, renklendirme ücreti ilave edilir.
MONTAJ : 40 YTL Yine yukarıdaki fiyatlara ilave olarak ilave edilecek her kişi için montaj ücreti eklenir. Fiyatlandırma ile ilgili örnek resimler için BURAYA tıklayabilirsiniz.